نخود آبگوشتی

امروزه با توجه به پیشرفت و تکنولوژی و به دنبال آن هوشمند شدن بشر پزشکان به اکثر مادران باردار توصیه استفاده از نخود را توصیه می کنند تا از فواید آن بهره ببرند. آن هم به این دلیل که غذای اصلی مغز کربوهیدرات می باشد. نخود آبگوشتی کرمانشاه دارای کربوهیدرات فراوان بوده و همین موجب رشد سریع تر مغز جنین شده و فرد در آینده کودکی باهوش داشته باشد.

شایان ذکر است که قیمت نخود آبگوشتی ایرانی با قیمت نخود مشابه خارجی فرق دارد، البته نخودهای ایرانی و خارجی نیز از نظر سطح کیفی متفاوت هستند و قیمتهای مختلفی دارند اما به طور کلی حبوبات ایرانی از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار می باشند.

همانطور که مطلع هستید نخود جزو پرمصرفترین حبوبات ایرانیها است زیرا مواد اولیه بسیاری از غذاهای ایرانی را تشکیل داده است. جهت خرید نخود آبگوشتی باکیفیت بهترین گزینه خرید از فروشگاه هایی که کالای مرغوب ارائه می دهند، می باشد.

یکی از ویژگیهای اصلی نخود این است که ماندگاری بالایی دارد یعنی در طولانی مدت طعم، مزه، رایحه و رنگ آن تغییر نمی کند. فروشندگان محترم نیز جهت فروش نخود ابگوشتی باید به این مقوله دقت نظر داشته تا خریداران احساس رضایت از خرید خود داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *