موتور هوندا

معرفی مدل های موتور سیکلت برقی برای پاسخگویی به نیازهای گسترده مشتریان

هوندا با پیش‌بینی گسترش بازار، موتورسیکلت‌های برقی را معرفی خواهد کرد که طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را برآورده می‌کنند.

هوندا با ترکیب مدل‌های مسافرتی و مدل‌های سرگرم‌کننده، بیش از 10 مدل موتورسیکلت الکتریکی جدید را تا سال 2025 معرفی خواهد کرد، با هدف دستیابی به فروش سالانه موتور سیکلت الکتریکی به میزان 1 میلیون دستگاه در پنج سال آینده و 3.5 میلیون دستگاه (تقریباً 15 درصد از کل فروش) ) از سال 2030 و طرز تهیه ترشی مخلوط فوری انتخاب خوبی می باشد.

جزئیات برنامه های عرضه محصول به شرح زیر است:

خودروهای برقی مسافربری

از آنجایی که کسب‌وکارها نسبت به محیط‌زیست آگاه‌تر می‌شوند، تقاضا برای مدل‌های موتورسیکلت الکتریکی برای استفاده تجاری در سال‌های اخیر رو به افزایش بوده است.

برای برآورده ساختن چنین تقاضایی، هوندا مدل‌های سری هوندا e: Business Bike را ارائه می‌کند و عرضه جهانی موتورسیکلت‌های برقی تجاری را تسریع می‌بخشد و کاور مبل بسیار ساده است.

موتور هوندا

هوندا علاوه بر ارائه مدل سری Honda e: Business Bike به ژاپن پست و شرکت پست ویتنام برای ارسال پستی، در حال انجام آزمایشات مشترک با شرکت تایلند پست لیمیتد است و قصد دارد تولید و فروش Benly e را آغاز کند. : در تایلند قبل از پایان این ماه.

این مدل‌های Honda e: Business Bike مجهز به باتری‌های قابل تعویض هوندا Mobile Power Pack (MPP) هستند که برای مصارف تجاری مانند تحویل بسته‌های کوچک و حل مشکلات برد و زمان شارژ، که چالش‌های کلیدی هستند، مناسب هستند.

برای تحقق استفاده گسترده از موتورسیکلت های برقی باید مورد توجه قرار گیرد. تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد را به شما خواهیم گفت.

برای استفاده شخصی، هوندا قصد دارد دو مدل EV مسافربری بین سال های 2024 تا 2025 را در آسیا، اروپا و ژاپن معرفی کند.

هوندا با تجسم محیط بازار آینده، کاربردها و پیشرفت‌های فناوری، در حال بررسی طیف وسیعی از مدل‌های استفاده شخصی در آینده است، از جمله مدل‌هایی که علاوه بر باتری‌های قابل تعویض، به منبع انرژی مجهز هستند و قیمت موتور هوندا 250 به مراتب بالاتر رفته است.

 • منابع:
  1. Summary of Briefing on Honda Motorcycle Business
 • تبلیغات: 
  1. کت چرم بهترین هدیه برای مرد خانه است
  2. با اضافه کردن آویشن به شامپو چه اتفاقی برای موهایتان می افتد؟
  3. افرادی که توانسته اند ماه را از وسط به دو نیم تقسیم کنند!
  4. تولید نوعی چرم که به صورت خوراکی هم می توان آن را مصرف کرد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *