اجاق

یک واحد گازی مستقل از نظر ظاهری با واحدهای قدیمی شوروی تفاوت کمی دارد. قطعا زیباتر به نظر می رسد. اما هنوز تفاوت های مهمی وجود دارد:

اجاق گاز فردار مدرن اجسام اطراف را کمتر گرم می کنند، زیرا از مواد با خواص مناسب برای ساخت آنها استفاده می شود.

قرار دادن اجاق گاز مستقل در داخل میز کار کاملاً امکان پذیر است و برای این کار اصلاً نیازی به تغییر پیکربندی لوله های گاز نیست.

مهم! همانطور که برای هر مدل داخلی، به طور خاص طراحی شده است تا بخشی از یک میز یا کابینت باشد. این یک ماژول وابسته یا مستقل است.

با خرید چنین واحدی، مالک آینده از قبل انتظار دارد که اجاق گاز با یا بدون اجاق گاز در مجموعه قرار گیرد و عملاً فضا را اشغال نکند.

اجاق

در هنگام قرار دادن باید به این ویژگی توجه کرد، یعنی هر دو ماژول در کنار هم قرار گیرند. معمولاً فر و روی آن اجاق گاز را قرار دهید.

این تا حدودی مالک را محدود می کند او باید گوشه ای را اختصاص دهد که کل مجموعه در آن جا شود و همچنین استانداردهای ایمنی را رعایت کند. در میز کار پانل، یک شکاف برای کوره در نظر گرفته شده است یک حفره با روکش نسوز.

مهم! صاحبان اجاق‌های فولادی ضد زنگ اغلب با مشکل خراش روی آن مواجه می‌شوند. نگهداری مناسب به حفظ ظاهر تجهیزات کمک می کند. اطلاعات مفیدی را در مقاله جداگانه ما پیدا خواهید کرد.

انتخاب صاحب دو ماژول مستقل آزادتر است. فر و اجاق گاز کاملا مستقل هستند، یعنی می توانید آنها را در مکان های مختلف قرار دهید.

قبل از نصب یک اجاق گاز معمولی روی پیشخوان، در نظر بگیرید که آیا زمان آن رسیده است که مدل قدیمی را با یک مدل مدرن تر جایگزین کنید. تولید کنندگان تجهیزات گاز چندین نوع اجاق گاز را به مشتریان ارائه می دهند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *