پمپ

Willow Pump، متخصص پمپ آلمانی، اعلام کرد که در حال استخدام کارشناسان تاسیسات “Clear Water Master” برای تقویت تبلیغات پمپ های مقاوم در برابر خوردگی است که از زنگ زدگی جلوگیری می کنند.

هر کسی که در صنعت مرتبط با الکتروپمپ شناور پمپیران و تاسیسات لوله کشی کار می کند و یک وبلاگ یا SNS را اداره می کند، می تواند برای “مستر آب شفاف” درخواست دهد و می تواند از 31 آگوست تا 18 سپتامبر در وب سایت Willo Pump درخواست دهد.

هنگامی که به عنوان یک استاد آب شفاف انتخاب می شوند، آنها این فرصت را دارند که نه تنها پمپ تحت فشار تامین آب را که از زنگ زدگی در پمپ Willow جلوگیری می کند، بلکه محصول تازه عرضه شده را نیز تجربه کنند.

در زمانی که نگرانی در مورد آب لوله کشی به اوج خود می رسد، به عنوان یک کارشناس تاسیسات، او قصد دارد پمپ های قابل اعتماد مقاوم در برابر خوردگی را نصب کند و محتوایی تولید کند که محیط مصرف آب لوله کشی را بهبود بخشد.

پمپ

یکی از مسئولان شرکت Willow Pump گفت: پمپ یکی از وسایل ضروری برای استفاده از آب در زندگی روزمره است و یکی از امکانات مهمی است که کیفیت آب را تحت تاثیر قرار می دهد، اما درست است که مصرف کنندگان عمومی از آن آگاه نیستند. انجام فعالیت‌های مختلف برای علنی کردن ضرورت این امر».

در همین حال، Willow Pump از طریق کمپین “پمپ پاک، آب پاک” فعالیت های آگاهی بخشی را برای ارائه آب لوله کشی تمیزتر به مصرف کنندگان انجام می دهد.

فعالیت های مختلفی مانند رویداد جایگزینی برای پمپ های قدیمی تولید ویدئوهای تبلیغاتی برای کمپین ها تبلیغات آنلاین/آفلاین از طریق فروشگاه ها، SNS و YouTube ادامه دارد.

اخیراً با افزایش علاقه عمومی به ایمنی آتش نشانی، آژانس ملی آتش نشانی اطلاعیه ای حاوی تغییراتی در مواد پمپ های آتش نشانی صادر کرده است.

این اقدام بسیار به موقع است. در نتیجه، پمپ های آتش نشانی در کره نیز می توانند همان سطح پمپ های آتش نشانی در کشورهای توسعه یافته را ایمن کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *