کمربند

بسیاری از مردان یکی از با ارزش ترین اکسسوری های لباس مردانه را کم اهمیت می دانند: کمربند مردانه مارک دار. اگر می خواهید ظاهری متعادل برای هر مناسبتی داشته باشید.

این نقش اساسی ایفا می کند و نباید از آن غافل شد. علاقه چندانی به این اکسسوری قابل توجه و زیبا نمی شود و کسانی که از آن استفاده نمی کنند مرتکب اشتباه جدی می شوند.

کمربند علاوه بر اینکه شلوار را در جای خود نگه می دارد و مانع از افتادن آن و ایجاد چین و چروک در رکاب می شود، عملکردی مرکزی دارد که زیبایی و بصری است.

اگرچه این اکسسوری نیست که بیشتر بتوانید آن را بپوشید، اما اگر آن را با کمربند درست کنید، به شما اطمینان می دهم که ظاهر نهایی شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

اندازه گیری سایز کمر قبل از خرید مهم ترین مرحله قبل از خرید است. ابتدا باید به برچسب داخلی شلوار خود نگاه کنید تا بدانید سایز کمر شما چقدر است.

کمربند

اگر نمی توانید آن را پیدا کنید یا برچسبی وجود ندارد، با یک متر اندازه گیری کنید و 2 سانتی متر به آن نتیجه اضافه کنید تا اندازه کمربند نهایی خود را بدست آورید.

باید در نظر داشت که برای کت و شلوار باید از کمربندهای باریک استفاده کرد. هرگز از کمربند بسیار نازک و شلوار جین تنگ استفاده نکنید.

توجه به نسبت ها ضروری است، به خصوص اگر به دنبال کمربندهای ظریف و ظریف برای کت و شلوار خود هستید. سگک چشمگیرترین قسمت است و باید بیشتر از آن مراقبت کنید.

این باید متناسب با قد و چهره شما باشد. اگر کوتاه قد هستید باید از سگک کوچک استفاده کنید وگرنه تمام توجهات به این قسمت می رود و ممکن است کت و شلوار شما اهمیت و استایل خود را از دست بدهد.

اگر کمربند قهوه ای انتخاب می کنید، کفش ها باید قهوه ای یا حداقل در یک طیف رنگی باشند. و همین امر برای همه رنگ ها صدق می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *