لامپ

تولید کنندگان طیف گسترده ای از لامپ لوستر ایران زمین را ارائه می دهند که آنها را با توجه به ویژگی های زیر متمایز می کند:

شکل یک فلاسک شیشه ای به شکل شمع های صاف و پیچ خورده، گلابی، توپ، کره های مسطح، لوله ها. و همچنین به شکل کلاه قارچ (کریپتون) و رفلکس.

  • توان از 25 تا 200 وات یا بیشتر؛
  • کالیبر پایه – E27، 14، 40، 5؛ G4; GX53; R63، 39 و دیگران؛
  • رنگ فلاسک شفاف، آینه ای، مادون قرمز، آبی، مات است.

علاوه بر این، تولید کنندگان نسخه های تکه ای و نخبه را برای سفارشات فردی تولید می کنند.

معایب لامپ های رشته ای در مقایسه با انواع دیگر، آنها منبع بسیار کمی دارند – تا 1-2 هزار ساعت.

بیشتر انرژی دریافتی به گرما تبدیل می شود و باعث گرم شدن شدید فلاسک و پایه می شود که می تواند باعث سوختگی و آتش سوزی شود.

کمترین خروجی نور ممکن در حداکثر شدت انرژی؛ سطح ولتاژ در شبکه بر اشباع درخشش تأثیر می گذارد.

لامپ

لامپ های رشته ای برای استفاده با سقف های کشسان توصیه نمی شود، زیرا آنها خطرناک هستند. حرارت قوی منجر به تغییر شکل و احتراق بوم می شود.

تعداد متر از شاخ یا سایه برای یک قدرت خاص طراحی شده است. با انتخاب لامپ های رشته ای برای چنین لامپ، صاحبان این خطر را دارند که از مقادیر مجاز تجاوز کنند، زیرا آنها از نظر شدت انرژی پیشرو هستند. و این مملو از گرمای بیش از حد لامپ، اتصال کوتاه و سایر خرابی ها است.

با کمال تعجب، این نوع محصول دارای رشته های معمولی است. تفاوت اصلی آنها بخار گاز بی اثر (هالوژن) است که فلاسک را پر می کند.

به لطف این، عمر سرویس به 4000 ساعت افزایش یافته است و خروجی نور دو برابر شده است. با این حال، گاز درخشش گرم مشخصه لامپ های رشته ای را “کشت” کرد. نور روشن تر، اما بی جان تر شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *