حوله

برای حفظ سطح بهداشت خوب، بهتر است حداقل دو بار در هفته حوله تن پوش پردیس را عوض کنید و حوله های مخصوص دست یا قیمت را بیشتر اوقات عوض کنید.

مهم است که برای جلوگیری از تکثیر باکتری ها و کپک ها برای مدت طولانی مرطوب نمانند و اگر از آنها سفید استفاده کنید به راحتی می توانید متوجه شوید که چقدر کثیف می شوند.

به دفعات شستشو توجه کنید: برای کاهش اثرات زیست محیطی بدون به خطر انداختن بهداشت، همیشه سعی کنید بار کامل داشته باشید و در دمای متوسط ​​با مواد شوینده اکولوژیک بشویید.

واژه حوله یا حوله (جمع اغلب استفاده می شود اما مفرد نیز) به پارچه ای از پارچه، بوم، اسفنج یا مواد دیگر اشاره می کند که برای خشک کردن دست ها، صورت و سایر قسمت های بدن پس از شستشو استفاده می شود.

حوله

حوله‌ها به همان اندازه که در خانه ضروری هستند، از جنس میکروفیبر، پنبه، کتان، ابریشم نیز وجود دارد: لوازم آرایش کم و بیش کار شده و تزئین شده، بنابراین کم و بیش با ارزش و گران قیمت هستند.

گاهی اوقات اصطلاح حوله برای نشان دادن یک تکه کاغذ جاذب، ورق کاغذی که قابلیت جذب مایعات را دارد نیز استفاده می شود.

علاوه بر حوله‌های پارچه‌ای کلاسیک، از حوله‌های دست و صورت گرفته تا دستشویی که بزرگ‌تر هستند و برای خشک شدن بعد از حمام استفاده می‌شوند، به اصطلاح حوله‌های کاغذی وجود دارند، یعنی آنهایی که در حمام استفاده می‌شوند. حمام اماکن عمومی و خارج از ماشین های مخصوص.

به همین ترتیب، حوله‌های رولی (معمولاً با رول‌های دوتایی) نیز وجود دارند که از جعبه‌ای ساخته شده از پلاستیک یا مواد دیگر تشکیل شده است که روی دیوار حاوی رول پارچه‌ای نصب می‌شود که یک قطعه تمیز با دست از آن خارج می‌شود.

یک حوله تکی بود پس از استفاده، قسمت استفاده شده و مرطوب پارچه روی غلتک دیگری که همیشه در جعبه یافت می شود، پیچ می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *