پاکت

پاکت پستی عمده کرافت پاکت های مقاوم در برابر رطوبت و رطوبت سنجی با اندازه ها و قدرت های مختلف است. پاکت ها از کاغذ با وزن حداقل 70 گرم بر متر مربع ساخته شده اند. استفاده احتمالی از کاغذ کرافت بسته به برند آن در جدول آورده شده است.

جارت الکترونیک هر سال رکوردهای جدیدی را ثبت می کند و روند رشد بلندمدت مشخص است. تجارت الکترونیک، جهانی شدن، بهبود استانداردهای زندگی و آگاهی از محیط زیست باعث افزایش تقاضا برای بسته بندی کاغذی می شود.

بسته بندی پایدار در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم فزاینده در تجارت الکترونیک و سایر بازارها است و فرصت های جدیدی را برای مواد بسته بندی مبتنی بر فیبر، تجدید پذیر و زیست تخریب پذیر ایجاد می کند.

بسیاری از شرکت ها امیدوارند که مقوای بسته بندی مایع جایگزین پلاستیک به عنوان مواد بسته بندی مواد غذایی شود، بنابراین می توان پیش بینی کرد که مقوای بسته بندی مایع آینده روشنی خواهد داشت.

پاکت

خمیر برای بسته بندی یک منطقه رشد جدید برای آینده است و در Valmet ما واقعاً متوجه این هستیم، با بسیاری از مشتریانی که در تولید کرافت لاینر، پایه موج‌دار و تخته بسته‌بندی مایع سرمایه‌گذاری می‌کنند.

Valmet می‌تواند همه چیز را از مواد اولیه چوب گرفته تا خمیر کامل به این مشتریان عرضه کند. یان لاردیوس، یکی از مبتکران مفهوم محصول بسته بندی مبتنی بر خمیر کاغذ Valmet، توضیح می دهد که خطوط و خطوط تخته برای کاغذ و مقوا تمام شده. محدوده عرضه ما ماشین آلات، فناوری فرآیند، اتوماسیون و خدمات را در بر می گیرد.

خمیر کاغذ برای تولید بسته بندی منطقه رشد جدیدی برای آینده است و در Valmet ما واقعاً متوجه این موضوع هستیم، با بسیاری از مشتریانی که در پروژه های تولید کرافت لاینر، پایه موجدار و تخته بسته بندی مایع سرمایه گذاری می کنند. .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *