کیف

امروزه برچسب هایی در مورد تولید کیف آرشیو وجود دارد. انتخاب یک کلاسور cp ممکن است به گواهی ها و برچسب ها بستگی داشته باشد.

برای رفاه حال فرزندتان برای انتخاب کیف آرشیو وقت بگذارید. بهتر است مدلی با 2 محفظه انتخاب کنید. داشتن این محفظه ها به کودک شما کمک می کند وزن وسایل خود را متعادل کند.

بهتر است نوت بوک ها و کتاب ها را در محفظه ای نزدیک پشت او قرار دهید. بنابراین، مرحله ذخیره سازی پیچیده نخواهد بود. از آنجایی که کیف های آرشیو در اندازه های مختلف هستند، تصمیم گیری شما نه تنها به سن فرزندتان بلکه به قد و وزن او نیز بستگی دارد.

کودک باید بتواند کیف آرشیو خود را به خوبی در دست بگیرد. برای یک دانشجوی کالج، شما برای انتخاب در این زمینه خراب خواهید شد

بازار فعلی عملی بودن یک معیار انتخاب جالب در زمینه جستجوی شما باقی می ماند. قبل از خرید هر کیف، نظر فرزندتان را برای انتخاب درست بپرسید.

کیف

برای کلاس‌های مهدکودک، یک کوله‌پشتی یا کوله‌پشتی کوچک جواب می‌دهد، تا زمانی که راحتی و میان‌وعده در آنجا جا شوند، این نکته اصلی است!

بنابراین، برای اولین قدم‌های مدرسه، می‌توانید خواسته‌های فرزندانتان را از نظر طراحی با چاپ یا تصویر شخصیت‌های مورد علاقه‌شان جلب کنید. دریغ نکنید به توصیه های ما برای آمادگی خوب برای شروع سال تحصیلی در مهدکودک نگاهی بیندازید.

آیا کوله پشتی جدید Cultura مهد کودک را می شناسید؟ دارای عناصری است که آن را به ویژه برای کودکان و همچنین بزرگسالان کاربردی می کند.

داخل کیف دارای یک کارابین کوچک الاستیک ایده‌آل برای اتصال اسباب‌بازی نوازش یا پستانک، یک جیب الاستیک برای بطری آب، یک برگه برای تماس افراد و یک حلقه کلید ثابت است.

در قسمت بیرونی کیف، یک جیب عایق بندی شده میان وعده ها را خنک نگه می دارد، در حالی که بال های پشتی محفظه ای را برای نگهداری و حمل آسان یک نوت بوک A4 پنهان می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *