نسانهای طماع که همه چیز را برای خود می خواهند و فقط خود را دوست دارند و راضی به داشته های دیگران نیستند معمولا عاقبت خوبی را ندارند و همواه به عاقبت این کار خواهند رسید.

قیمت هلو انجیری

یکی از انواع مرکبات خوشمزه و پر طرفدار در میادین میوه و تره بار هلو انجیری است که با قیمت خرید و فروش متفاوت عرضه می شود این میوه از لحاظ شکل ظاهری و رنگ شبیه به هلو است. قیمت هلو انجیری در بازار بسیار مناسب می باشد و همواره افراد زیادی به خرید آن علاقه دارند.

 

سرامیک سرویس بهداشتی

تولید کنندگان فروشگاه های اینترنتی را راه اندازی می کنند و به کمک آنها عرضه کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را در سایز های مختلف انجام می دهند. عرضه ها بیشتر به صورت عمده انجام می شود اما گاه براساس سفارش و درخواست مشتریان می باشد.

کنسرو نخود فرنگی

ارزش غذایی برخی مواد مانند کنسرو نخود فرنگی سبز بسیار بالا است به همین دلیل در بسته بندیهای متفاوت با مشخصات لازم به صورت عمده و فله در بازار عرضه می شود. نخود فرنگی طبع سردی دارد و مصلحات آن زیره، دارچین، زنجبیل، فلفل، شوید، نعنا، و مواد گرم دیگر می باشد.

سرویس قابلمه گرانیتی

تولید سرویس قابلمه گرانیتی توسط صنعتگران ایرانی انجام می شود که توانسته از خروج ارز برای واردات محصولات مشابه خارجی جلوگیری کند و تولیدات ایرانی قابل رقابت با محصولات خارجی می باشند و در طراحی این قابلمه از سلیقه بانوان ایرانی و نیاز خانواده ها مطلع بوده و محصولی با کیفیت ایرانی تولید نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *