دمپایی

به محض اینکه لکه قابل توجهی روی دمپایی شیک مجلسی مشاهده شد، بلافاصله محل را تمیز کنید. می توانید از شامپوی مو یا شوینده ملایم برای تمیز کردن مو استفاده کنید.

یک پارچه یا پارچه نرم بردارید، در شامپو یا آب شوینده آغشته کنید و به آرامی ناحیه لکه دار را بمالید. پس از اتمام، آب اضافی را بشویید و با لکه خشک کنید. بیشتر مراقب باشید تا آب مواد را خیس نکند.

اگر می‌خواهید دمپایی‌های پوست گوسفندتان روزهای بهتری را ببینند و تجربه کنند، آن‌ها را داخل ماشین لباسشویی نگذارید. انجام این کار می تواند سال ها از عمر آنها بگذرد.

دمپایی

اگر باید دمپایی های پوست گوسفند خود را از بالا به پایین تمیز کنید، شامپوی مخصوصی بخرید که به صراحت برای پوست گوسفند طراحی شده است.

اگر این شامپو را پیدا نکردید، از یک شامپوی ملایم به جای آن استفاده کنید. سپس شامپو را روی یک پارچه نرم بمالید و قسمت داخلی دمپایی را بمالید.

برای شستشوی آسان از مقدار کمی در یک زمان استفاده کنید. دمپایی ها را بلافاصله پس از آبکشی خشک کنید. هنگام خشک شدن دمپایی را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. انجام این کار می تواند به دمپایی پوست گوسفند شما آسیب برساند!

آیا دمپایی پوست گوسفند برای پای شما مفید است؟ حکم نهایی بله است! نرم، spفیبر حلقه مانند طیف وسیعی از مزایای سلامتی و راحتی را به پاهای شما ارائه می دهد.

آنها درمان مناسبی برای عرق کردن و سردی پاها هستند. آنها همچنین برای بیماران دیابتی مبتلا به زخم پا درمانی هستند و بهترین دمپایی برای کفپوش های چوبی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *