شیرینی

شیرینی کلمپه کرمانی به خوبی شناخته شده است: به تعداد آشپزها دستور پخت کلوچه وجود دارد! با این حال، برخی از بیسکویت ها دارای این چیز کوچک هستند که آنها را منحصر به فرد می کند…

در این دستور، آجیل طعم گذشته، اصیل و لذیذ را به ارمغان می آورد. این کلوچه های آجیلی خوشمزه را بدون معطلی تهیه کنید و ذائقه پیر و جوان را به وجد بیاورید!

من به طور کلی یک معتاد کلوچه نیستم و حتی کمتر اهل مصرف کلوچه های صنعتی هستم. اما هی، وقتی با کلوچه‌های خانگی کوچک تحت تأثیر احساسات قرار می‌گیرم، می‌توانم به خودم اجازه بدهم متقاعد شوم.

چند وقت پیش یه شیشه رب گردو داشتم که تمومش کنم. کمی شبیه تاهین یا کره بادام زمینی است، یعنی فقط آجیل مخلوط می شوند تا روغنشان بیرون بیاید و خمیر یکدستی به دست آید.

شیرینی

این خوشمزه است، اما گاهی اوقات ایده های من برای تمام کردن شیشه تمام می شود.بنابراین من می خواستم سعی کنم کلوچه های کوچک بسیار ساده ای درست کنم که در آن خمیر آجیل واقعاً ماده اصلی است.

این به سادگی با تخم مرغ و کمی شکر مخلوط می شود، این کافی است تا همه چیز را با هم مخلوط کنید و یک بافت بیسکویتی واقعی ایجاد کنید. این کلوچه های کوچک مشخصاً بسیار خوب هستند و همانطور که امیدوارم با آجیل طعم دار شده اند!

اگر تا به حال کلوچه های خرما خاورمیانه را امتحان نکرده‌اید، بسیار خوشایند هستید! این کلوچه های خرمایی خوشمزه بافت و طعمی عالی دارند که نمی توانید آنها را شکست دهید.

خرمای خانگی در این کلوچه ها دارای ترکیبی عالی از ادویه های معطر سبک است که طعم آن را به سطح بالاتری می برد. با یک خمیر خوشمزه بر پایه قیمه، به محض قرار دادن آنها در دهان شما ذوب می شوند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *