ظروف

ظروف پلاستیکی زیباسازان با بسته شدن هرمتیک، چه از پلاستیک ساخته شده برای نگهداری یا شیشه، یکی دیگر از گزینه های بسیار خوب برای نگهداری مواد غذایی است، همچنین دارای مزیت طراحی شکل و اندازه برای انواع مختلف غذا و ارائه ای است که معمولاً در جدول ارائه می دهیم.

بنابراین، ما می توانیم ظروف مسطح را پیدا کنیم که برای ذخیره آمبو طراحی شده اندTidos برش داده شده و فضای یخچال را ذخیره می کند. همچنین گرد، برای خورش یا غذای کودک. یا ظروف مربعی با ظرفیت های مختلف برای نگهداری سبزیجات و یا برش میوه ها.

یکی از دغدغه‌های بزرگ انسان در طول تاریخ، حفظ غذا، چه در مواقع کمبود یا در دسترس نگه داشتن غذا برای تغذیه اقوام یا خویشاوندانی است که در زمان غذا خوردن در آنجا نبوده‌اند.

تکنیک های زیادی برای نگهداری مواد غذایی اعم از خام و آماده وجود دارد که موضوع این پست است که آکادمی آشپزخانه به شما ارائه می دهد تا بدون از دست دادن خواص خود و یا آسیب دیدن آنها در شرایط عالی نگهداری شوند.

ظروف

در حال حاضر، تکنیک‌هایی برای نگهداری مواد غذایی از طریق یخچال، انجماد و آب بندی هرمتیک ظروف پلاستیکی یا شیشه‌ای شناخته شده است.

هر یک از این تکنیک ها با روش تهیه غذا و با ماندگاری محتاطانه سازگار است. در هر صورت، هم بو و هم طعم ما قضاوت ایده آلی خواهند بود تا بدانیم چه زمانی یک فرآورده شرایط لازم برای بلعیدن را ندارد.

در حال حاضر می‌توانیم غذا را با اعمال گرما یا سرما، از طریق کم‌آبی، تابش، بسته‌بندی خوب یا استفاده از مواد افزودنی مانند آب نمک، سرکه، الکل و غیره حفظ کنیم.

به عنوان مثال، سس ها و خامه ها، آماده سازی های ظریفی هستند، به خصوص اگر حاوی تخم مرغ، شیر یا هر محصول لبنی دیگری باشند. روش ایده آل برای نگهداری از این نوع مواد غذایی این است که آن را در ظروف شیشه ای و در دمای حداکثر 4 درجه سانتیگراد انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *