فوم

فوم 8 میل ایمنی Confor Cushioning و Impact Absorbing ترکیبی منحصر به فرد از خواصی را ارائه می دهد که برای کاربردهای با جذب انرژی بالا ایده آل است و به آنها امکان می دهد ضربه و ضربه را جذب و دفع کنند. آنها همچنین در مدیریت راحتی و کاربردهای پد محافظ استفاده می شوند.

Confor یک فوم یورتان سلول باز است که قابل تنفس است، برای تماس پوستی تحریک نمی‌شود و به دفع رطوبت و تعریق از بدن کمک می‌کند و آن را برای کاربردهای بالشتک‌کننده تماس با بدن و پزشکی ایده‌آل می‌کند. در دو گرید موجود است: Confor M برای اکثر کاربردهای فوم با کارایی بالا مناسب است، Confor AC در درجه اول در صنعت هوافضا استفاده می شود.

فوم Confor به گونه ای طراحی شده است که انرژی شوک را در داخل جذب کرده و از بین می برد، بدون اینکه به پایین برخورد کند، پس بزند و ضربه را تقویت کند.

فوم Confor در گریدها و ابعاد مختلف بسته به نیاز برنامه شما موجود است.

فوم

فوم های Isodamp و Isoloss راه حل های کاربردی و موثری را برای کاهش نویز ضربه و ارتعاشات ناشی از سازه در قاب های تجهیزات دقیق سبک وزن و کاهش ارتعاشات هیدرودینامیکی در بدنه کشتی ارائه می دهند.

در اشکال مختلف موجود است: – ورق، رول، قالب گیری شده و قطعات سفارشی. مواد فوم وینیل ایزودامپ و مواد فوم یورتان ایزولوس کنترل ارتعاش با کارایی بالا را تحت شرایط مختلف فیزیکی، دما و محیطی به دست می‌آورند.

Isodamp و Isoloss مواد کم وزنی هستند که حداکثر کارایی را ارائه می دهند، آنها دارای خواص بسیار عالی مقاوم در برابر شعله هستند، با سبک های خاص مطابق با مشخصات UL 94، V-O، FAR، ATS و QPL MIL.

Isodamp و Isoloss که با یک لایه پشتی چسب حساس به فشار عرضه می‌شوند، به صورت ورق یا دایکات با طیف وسیعی از رژیم‌های ضخامت و دما در دسترس هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *