لباس

برای افراد عادی ممکن است تمایلی به دیدن پزشکان با لباس اتاق عمل زنانه سبز یا آبی نداشته باشند، زیرا به این معنی است که در شرف جراحی هستند، از این منظر سبز به معنای سرزندگی نیست، بلکه به معنای بحران است.

در شرایط عادی، در چشم بیماران، ردای سفید برای نگاه کردن راحت‌تر به نظر می‌رسد و احساس به اصطلاح «خرقه شفقت» دارد. امیدوار است و دکتر مانند نجات دهنده ای است که از بهشت ​​فرستاده شده است.

بنابراین، دانش بیش از حد در مورد رنگ وجود دارد که مبتنی بر علم و احساس است، گاهی رنگ فریبنده است و رنگ گاهی مغرضانه.

در حین عمل بر روی بیمار، پزشک روی اندام های قرمز بدن تمرکز می کرد و خونی که بیرون می ریخت نیز قرمز بود. عمل های پیچیده گاهی اوقات چندین ساعت یا بیشتر طول می کشید و توانایی چشم در تشخیص جزئیات قرمز کاهش می یافت. مدت زمان طولانی.

لباس

در حین عمل، پزشک بر روی بافت ها و اندام های قرمز خونی انسان تمرکز کرد، پس از مدت ها مغز خسته شد و سپس رنگ قرمز تار شد و دید واضح را غیرممکن کرد.

اگر گهگاه چشمان خود را به رنگ های دیگر بچرخانید، می توانید خستگی را کاهش دهید، مغز خود را به قرمز حساس نگه دارید و از درستی عمل اطمینان حاصل کنید. با این حال، اگر چشم ها به سمت سفید حرکت کنند، مشکلاتی ایجاد می شود.

-تصویرهای سبز رنگ به دلیل “تداوم دید” مشکل است، زیرا پیراهن نیز سبز است، بنابراین گیج کننده به نظر نمی رسد. بنابراین، در اتاق عمل، پزشکان و پرستاران معمولاً پیراهن‌های سبز یا آبی می‌پوشند که با قرمز «تضاد» دارد.

اگر فرصتی برای ورود به اتاق عمل دارید، ممکن است بخواهید به رنگ دیوارها توجه کنید. سبز روشن یا آبی روشن خواهد بود.خستگی بینایی پزشک را برطرف کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *