لوله

استفاده از لوله پلی اتیلن یک لایه برای سازماندهی سیستم های مهندسی در خانه ها و آپارتمان های خصوصی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، در درجه اول به دلیل نصب ساده.

برای ساخت همه کاره ترین آنها، از پلی اتیلن متقاطع استفاده می شود. در طی یک فرآیند تکنولوژیکی خاص، از مولکول های پلی اتیلن (با اتصال آنها به یکدیگر) ماده حجیمی ایجاد می شود که ویژگی های عملکردی بالاتری نسبت به پلی اتیلن معمولی دارد.

آنها در برابر باکتری های مضر محافظت می کنند و آب را با ناخالصی های فنی مختلف مسموم نمی کنند. آنها پلاستیکی هستند، بنابراین وقتی ماده مایع داخل آنها یخ می زند، لوله ها نمی ترکند.

بلکه قطر آنها افزایش می یابد و پس از افزایش دمای مایع، به ابعاد قبلی خود باز می گردند. به اندازه کافی سبک هستند، بنابراین هنگام حمل و نقل آنها، مقدار کمتری تجهیزات ویژه برای حمل بار مورد نیاز است.

از نظر زیست محیطی ایمن و غیر سمی، مواد مضر و ناخالصی ها را وارد محیط زیست نکنید.در معرض خوردگی نیست.

نیازی به حفاظت کاتدی ندارد.

لوله

اول از همه، این به پایداری مکانیکی و حرارتی و همچنین بی اثر بودن نسبت به مواد شیمیایی مربوط می شود. این ویژگی ها ماده را به ماده ای بسیار جذاب تبدیل می کند که از آن لوله هایی برای لوله کشی و سیستم های گرمایشی از جمله گرمایش از کف ساخته می شود.

محصولات ساخته شده از پلی اتیلن متقاطع از اسیدها و قلیاها، گچ و مخلوط سیمان نمی ترسند. آنها در دمای 110- تا 120+ احساس آرامش می کنند.

محصولات می توانند به طور مداوم در حالت +95 درجه کار کنند. به همین دلیل خطوط لوله پلی اتیلن اغلب در شرایطی که امکان انجماد وجود دارد استفاده می شود.

ساختار لوله معمولاً دارای دو لایه پلی اتیلن است که توسط یک لایه نازک آلومینیومی از هم جدا می شوند که به عنوان جبران کننده دما عمل می کند.

این باعث می شود که طول لوله در هنگام عبور آب گرم از طریق آن به حداقل برسد (لوله های ساخته شده از یک پلاستیک در شرایط یکسان به شدت تغییر شکل می دهند).

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *