اسباب بازی

یک ماشین اسباب بازی پژو پارس کوچک لذت زیادی به زندگی من اضافه کرده است. می توانید این «ماشین» را برای بازی در اوقات فراغت خود بیرون بیاورید که می تواند دردسرهای شما را برطرف کند

حالا من به شما می گویم که چگونه از این اسباب بازی “ماشین” استفاده کنید. در جعبه بسته بندی این اسباب بازی «ماشین» یک ریموت کنترل وجود دارد و روی ریموت کنترل آنتنی تعبیه شده است که به «خودرو» متصل می شود.

اگر آنتن ریموت کنترل از بین رفت یا آسیب دید، اسباب بازی “ماشین” را نمی توان بازی کرد. روی ریموت هم دکمه روشن و خاموش وجود دارد که اگر ریموت را به سمت چپ بکشید خاموش می شود و اگر به سمت راست بکشید ریموت کنترل روشن می شود.

خیلی راحته؟ همچنین دو حرکت متحرک وجود دارد که یکی به جلو حرکت می کند و به جلو حرکت می کند، دیگری به سمت عقب حرکت می کند و به عقب حرکت می کند.

اسباب بازی

دومی به سمت راست حرکت می کند، به سمت راست می چرخد ​​و به سمت چپ حرکت می کند و سپس به سمت چپ می چرخد.

به قول معروف مردم از حرف دیگران پیروی می کنند یعنی شما همان کاری را می کنید که دیگران انجام می دهند من نمی دانم چه کسی باعث موج ماشین های اسباب بازی شد.

شاید از خود بپرسید که چگونه یک ماشین اسباب بازی می تواند سرگرم کننده باشد! اونوقت ما بچه های قرن 21 رو دست کم میگیری خیلی چیزای کسل کننده جای ما خیلی جالبتره.

ببینید، وانگ یی یانگ به آرامی دمید و ماشین با اژدهای جادویی دمش را تکان داد، نزدیک بود به دشمن برخورد کند، اما ماشین ناگهان متوقف شد.

دشمن از این فرصت استفاده کرد و با دستش آن را تکان داد، این اتفاق افتاد، دشمن زور بیش از حد استفاده کرد، ماشین منهدم شد و مردم کشته شدند که باعث شد تماشاگران با صدای بلند بخندند و کمی کنایه در خنده آنها وجود داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *