مبل راحتی

مبل نباید وقتی روی آن می نشینید جیر جیر یا جیرجیر کند. از این تست استفاده کنید: گوشه یا پایه مبل راحتی ایتالیایی جلویی مبل را حدود 6 اینچ از زمین بلند کنید. پای جلوی دیگر در نهایت باید با آن بلند شود.

اگر گوشه مقابل همچنان با زمین تماس داشته باشد، قاب بیش از حد خم می شود. توجه داشته باشید که آیا قاب وقتی دو یا چند نفر روی آن می‌نشینند.

در مرکز خم می‌شود یا خیر. اگر چنین شود، احتمالاً به این معنی است که قاب باید تقویت شود، چیزی که مخصوصاً برای مبل های بلند بسیار مهم است.

اگر مجبور به مونتاژ مبل خود هستید گوشواره طلا سفید قبل از مونتاژ مطمئن شوید که تمام سخت افزارهای اتصال مانند گیره های تمساح، پیچ و مهره ها و پیچ ها در شرایط خوبی هستند.

دوخت و لوله کشی دوخته شده روی بالشتک ها را بررسی کنید تا بررسی کنید که آیا آنها به طور پیوسته تراز هستند یا خیر. پاها را برای عدم تطابق رنگ یا لکه چوبدانه بررسی کنید.

اگرچه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بازخورد کاربران را دریافت کنیم  مانکن لباس  اما مفید است که بفهمیم مردم چه چیزهایی را درباره مبل دوست دارند یا از آن متنفرند، به خصوص در طول زمان.

صرف نظر از اینکه به نظر می رسد با وضعیت شما مرتبط باشد، این اطلاعات می تواند بینش های ارزشمندی را ارائه دهد.

حتی اگر دست دوم خرید نمی‌کنید لباس ورزشی زنانه دیجی کالا سایت‌هایی مانند Craigslist، OfferUp و دیگران می‌توانند به شما کمک کنند تا ببینید نسخه‌های قدیمی‌تر مبل بالقوه‌تان چگونه بوده است.

همان سازنده یا مدل را جستجو کنید، سن تبلیغ شده را یادداشت کنید و الگوهای مکان‌هایی را که در طول زمان فرسوده شده‌اند بررسی کنید. همانطور که یکی از دوستان گفت: “شما می توانید آینده خود را ببینید.”

  • منابع:
    1. Sofa Buying Guide
  • تبلیغات: 
  1. محصولی که برای همیشه پوست شما را بیمه می کند!
  2. مرگ ناگهانی پاندا مردم چین را متحیر کرد.
  3. پرورش کنجد بر روی مریخ برای اولین بار توسط اروپاییان
  4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *