تخم مرغ

تخم مرغ های بلدرچین در مقایسه با تخم مرغ بومی بسیار کوچک هستند، اما طعم آنها شبیه مرغ است. تخم بلدرچین حاوی مقدار زیادی ویتامین B و عناصر مفید – فسفر، کلسیم و آهن است.

این نوع تخم مرغ یک محصول بسیار رژیمی به ویژه برای کودکان و نوجوانان محسوب می شود. آنها را می توان از شش ماهگی به کودکان داد، زیرا. آنها مطلقا آلرژی ایجاد نمی کنند.

این نوع تخم مرغ از نظر ویتامین ها، مواد معدنی غنی تر است و به دلیل داشتن چربی زیاد، پرکالری ترین تخم مرغ محسوب می شود. در برخی کشورها، تخم اردک یک غذای لذیذ گران قیمت محسوب می شود.

زرده آنها زرد کم رنگ است، اما پس از جوشاندن، سفیده این تخم مرغ ها آبی و زرده نارنجی روشن می شود. این تخم مرغ ها همچنین به طور فعال در زیبایی استفاده می شوند.

آنها همچنین از نظر ویتامین ها و ریز عناصر بسیار غنی هستند و همچنین طعمی خوشایند و خامه ای دارند. استفاده از این تخم مرغ تاثیر مفیدی بر فعالیت مغز دارد، حافظه را بهبود می بخشد و به دفع سموم کمک می کند.

تخم مرغ

اینها بزرگترین تخم هایی هستند که در حال حاضر می توانیم ببینیم. یک تخم شترمرغ حاوی 25 تا 40 تخم مرغ و وزن آن از 450 گرم تا 1800 گرم است.

شترمرغ ها فقط در تابستان تخم می گذارند، بنابراین فقط در این زمان می توانید آن را خریداری کنید. شما باید حداقل دو ساعت آن را بپزید و چنین تخم مرغی واقعاً یک شرکت بزرگ را تغذیه می کند. علاوه بر این، بسیار رژیمی است، زیرا محتوای چربی و کلسترول در تخم شتر مرغ بسیار کمتر از مرغ است.

چنین تخم مرغی بسیار نادر است، بنابراین وقتی موفق به تهیه یک تخم بوقلمون می شوید، تبدیل به یک غذای واقعی می شود. از نظر اندازه تقریباً مشابه غاز است و طعم آن بدتر از مرغ نیست.

زرده نیمی از کل جرم تخم مرغ را تشکیل می دهد که آن را به یک محصول بسیار مفید تبدیل می کند. این تخم مرغ دارای ترکیب قلیایی است، بنابراین برای درمان بیماری های معده و روده تجویز می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *