مبل

شما کاناپه ای را که مقرون به صرفه، قابل بازیافت و قابل تعویض است، جایزه می دهید، یا به یک جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران با ردپای کوچکتر نیاز دارید.

میانگین قیمت مبل استاندارد: 1400 دلار برای یک مبل سه نفره

با این وجود، ما به شدت توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری، مبل خود یا نسخه ای از مبل خود را شخصاً در یکی از نمایشگاه های شرکت مشاهده کنید، زیرا بازپرداخت ها مستلزم ارسال عکس ها از طریق ایمیل است و مشروط به صلاحدید شرکت است.

آنچه ما دوست داشتیم: Sabai که در سال 2019 تأسیس شد، هنوز یک تازه وارد نسبتاً جدید است، اما قبلاً ست مبل و میز ناهار خوری خود را با نگاهی به جداسازی و بازیافت پایان عمر، حذف چسب ها، پلاستیک های غیر ضروری و مواد زائد دوباره طراحی کرده است.

این قاب از عسلی مبل دارای گواهی FSC و تعلیق بافته شده از افرا و جوت تهیه شده داخلی استفاده می کند و در کارولینای شمالی مونتاژ می شود.

بالشتک های صندلی از فوم با قابلیت ارتجاعی بالا ساخته شده اند و بالش ها از فیبر 100% بازیافتی استفاده می کنند در زمان نگارش، صبای مجموعه محدودی از رنگ‌های اشباع ضد لکه و لکه‌شو در دو پارچه ارائه می‌کند.

بسته به اندازه مبل، حمل و نقل بین 50 تا 175 دلار برای صندلی های عاشقانه و مبل های جدید در قاره ایالات متحده متغیر است. تعداد جعبه ها و ابعاد و وزن آنها به وضوح در سوالات متداول شرکت ذکر شده است.

مبل ها به صورت سفارشی ساخته می شوند و معمولا ظرف یک ماه ارسال می شوند مبل اسلون Interior Define یک رقیب قوی در اولین دور آزمایش ما برای نسخه قبلی این راهنما بود، و حراج مبل یافت آباد این شرکت راحت و به خوبی ساخته شده اند.

  • منابع:
    1. Sofa Buying Guide

  • تبلیغات: 
  1. سبوس جو دوسر می تواند به کاهش یبوست در افراد مسن کمک کند
  2. کشاورزی حرف اول اقتصاد در هلند را می زند
  3. کشاورزی تاثیر چشمگیری در زندگی همگان دارد
  4. پرورش برنج چمپا از حوضه یانگ تسه در چین می آید

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *