نمک

نمک صورتی با وجود مقداری تفاوت در ترکیب، از نظر اثر بر روی بدن انسان، تفاوتی با غذای معمولی ندارد، بنابراین نباید انتظار معجزات بزرگی از آن داشته باشید.

اگر می خواهید میزان نمک صورتی سمنان مصرفی را کاهش دهید، می تواند کمک کند، زیرا. از نظر اندازه متفاوت است و ممکن است شورتر به نظر برسد. بقیه چیزها انتخاب شماست.

نمک صورتی نام خود را به این دلیل به دست آورد که در واقع در هیمالیا استخراج می شود. این نمک چند میلیون سال قدمت دارد و این ذخایر نمک حتی قبل از اینکه هند بخشی از قاره اوراسیا شود، تشکیل شده است، سپس یک اقیانوس جهانی در محل هیمالیا وجود داشته است.

به همین دلیل است که نمک صورتی خالص در نظر گرفته می شود، زیرا در زمان تشکیل این ذخایر، سیاره هنوز آلوده نشده بود. نمک صورتی هیمالیا دقیقاً به دلیل رنگ آن نامیده می شود.

نمک

برخلاف نمک معمولی، نمک صورتی (اگر واقعی باشد) حاوی 80 تا 90 عنصر کمیاب است، اما محتوای کلرید سدیم خود کمتر است. بنابراین، نمک صورتی مفیدتر (یا کمتر مضرتر) از نمک سفید معمولی است.

برای کسانی که از تورم ناشی از احتباس مایعات در بدن رنج می برند می تواند موهبتی باشد منجر به چنین پدیده ای نمی شود (البته در صورت استفاده در مقادیر معمولی و نه بیش از حد).

طعم نمک صورتی تقریباً مشابه نمک معمولی است. تنها نکته این است که نمک آن کمی کمتر است، اما شوری آن به حدی است که به نظر می رسد جوانه های چشایی بیشتری را جذب می کند.

بنابراین نیازی به نمک زدن بیشتر نیست. نمک صورتی می تواند به طور کامل جایگزین استفاده از نمک معمولی شود. همچنین، نمک هیمالیا را می توان با موفقیت برای پاکسازی بدن استفاده کرد و هر روز یک محلول از آن را با معده خالی مصرف کرد.

بیهوده نیست که از آن لامپ های نمکی ساخته می شود که اتاق را تمیز می کنداز این گذشته ، واقعاً مفید است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *