ژل

ژل رویال در حالت خالص در ظروف شیشه ای در بسته، تیره و در بسته نگهداری می شود تا در یخچال با دمای ایده آل بین 0 تا 5 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

در کندو، ژل رویال غذای ملکه قادر به غلبه بر دمای حدود 36 درجه در حالی که کیفیت خود را حفظ می کند است، با این حال دمای یخچال برای نگهداری کامل توصیه می شود.

علاوه بر این مراقب ژل رویال تازه در معرض دمای اتاق باشید که محصول به سختی سطح تغذیه اولیه خود را حفظ کرده یا شاید آن را به طور کامل از دست داده است!

چگونه می توان ژل رویال را مصرف کرد؟

دوز توصیه شده روزانه حدود 1 گرم ژل رویال برای بزرگسالان و نوجوانان و ½ گرم برای کودکان است. ترجیحاً باید صبح ناشتا، قبل از صبحانه مصرف شود و زیر زبان نگهداری شود تا غدد بزاقی بهتر آن را جذب کنند. معمولاً یک دوره مصرف حداقل 30 روزه توصیه می شود که 2 یا 3 بار در سال تکرار شود.

ژل

اگر طعم مایه تازه خیلی اسیدی باشد، می توان آن را با کمی عسل مخلوط کرد.

ژل رویال به لطف استفاده از آسپیراتورهای مخصوص که بدون آسیب رساندن به سلول ها، حذف می شود، مستقیماً از کندو استخراج می شود.

معمولاً استخراج زمانی انجام می شود که لاروهای ملکه مادر 4 روزه باشند. این شامل جمع آوری با مکش است (با استفاده از یک لوله کوچک که از طریق آن محتویات سلول ها از طریق دهان بدون آسیب رساندن به آنها آسپیره می شود).

در چین، ژل رویال اغلب سانتریفیوژ می شود، اما این خطر باعث خرد شدن لاروهایی می شود که محتوای آن به ژل رویال می رسد.

آیا انواع مختلفی از ژل رویال وجود دارد یا اینکه همیشه خواص یکسانی دارد، حتی اگر منشأ متفاوتی داشته باشد؟

ژل رویال تولید شده با مواد غذایی طبیعی بهترین است زیرا در مواد مغذی آن غلیظ تر است، این سیستمی است که در ایتالیا استفاده می شود.

هم به دلیل اینکه تغذیه هزینه اضافی دارد و هم به دلیل اینکه ژل رویال ایتالیایی copait کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ژل رویال ایتالیایی دارد. یکی تولید شده در چین با تغذیه رانش.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *