زغال

پودر زغال الیزا در مراقبت از پوست و مو، در لوازم آرایشی تزئینی و در محصولات مراقبت از دندان و دهان استفاده می شود.

بامبو سریعترین گیاه روی زمین است. یک بامبو معمولی در یک روز به اندازه 10 سانتی متر رشد می کند. گونه های خاصی تا یک متر در روز یا حدود 1 میلی متر در هر 2 دقیقه رشد می کنند.

با بالغ شدن بامبو، میلیون ها منافذ در ساقه ها ایجاد می شود. این سوراخ های کوچک سطح بامبو را افزایش می دهند. هنگامی که بامبو به سن پنج سالگی می رسد، برداشت، اره شده و در معرض فرآیند سوزاندن قرار می گیرد.

در زغال چوب بامبو، بسته به کیفیت، تخلخل می تواند 6 تا 12 برابر بیشتر از زغال چوب معمولی باشد، بنابراین زغال چوب بامبو همه مواد مضر را سریعتر و در حجم بیشتری نسبت به زغال چوب معمولی جذب می کند.

زغال چوب بامبو همچنین باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد و ترکیبات شیمیایی بیشتری نسبت به زغال چوب معمولی جذب می کند.

زغال

زغال چوب بامبو حاوی مواد معدنی و عناصر کمیاب از جمله پتاسیم، سدیم، کلسیم و آهن است.

بامبو به دلیل اینکه یکی از مقرون به صرفه ترین منابع است، در بین مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست محبوب شده است. هنگامی که بامبو به طور مسئولانه برداشت شود، می توان در طول نسل ها بدون استفاده از کودهای مصنوعی، علف کش ها یا آفت کش ها دوباره تولید کرد.

خواص اساسی:

  • ضد پیری؛
  • خوشبو کننده.
  • سفید کردن
  • آنتی باکتریال؛
  • ضد التهاب؛
  • ترشح غدد چربی را کاهش می دهد.

زغال چوب فعال بامبو که به دلیل خواص پاک کنندگی، مرطوب کنندگی و ضد باکتری خود شناخته شده است، نوعی جاروبرقی برای پوست است: ذرات ریز زغال چوب چربی اضافی، کثیفی، جذب باکتری ها و سموم را که اغلب باعث آکنه می شوند، جذب می کند.

زغال چوب بامبو پوست را با مواد مفید و مواد معدنی اشباع می کند، آن را هیدراته تر، الاستیک تر، تازه تر می کند، منافذ بزرگ را باریک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *