کاپشن

طراحی این مدل به گونه ای است که شامل پنج جیب، دو جیب کناری دو قسمتی و دو جیب سینه و همچنین یک جیب کوچک در آستین چپ می باشد. چنین سیستمی به شما امکان می دهد تمام چیزهای کوچک ضروری را با خود ببرید.

ویژگی اصلی طراحی جیب سطح شیب است، آنها باید با ورودی عمودی یا زاویه دار باشند تا نفوذ آب از طریق ورودی به جیب کاهش یابد.

برای محافظت در برابر نفوذ باد در زیر فضای آستین، کاپشن زنانه در ترکیه از راه حل هایی مانند پارکینگ های الاستیک، پشت صحنه، بن بست استفاده می کنند.

برای بستن، لازم است از زیپ ضد رطوبت استفاده شود که در آن زنجیر دندان با یک فیلم الاستیک پوشانده شده است. دندان ها ساختار خاصی دارند که به رطوبت اجازه می دهد تا از قسمت بیرونی قیطان زیپ به پایین غلت بخورد.

لبه های فیلم به خوبی به هم متصل می شوند، بنابراین هنگامی که زیپ بسته می شود، یک جیب هوادار ایجاد می شود که از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند.

کاپشن

مدل توسعه‌یافته شامل بن‌بست‌هایی در ناحیه بازو است که در قسمت پایینی قرار دارند و به شما امکان می‌دهند به تناسب خوبی دست پیدا کنید و در نتیجه از نفوذ باد محافظت کنید.

پاتا را می توان با دکمه، سگک، دکمه و غیره محکم کرد. نموداری از پردازش پایین آستین ها و بن بست را نشان می دهد که دارای بست Velcro است.

طرح پردازش پایین آستین ها و پت ها در طرح توسعه یافته ژاکت زنانه برای فعالیت در فضای باز محافظت در برابر باد و باران در ناحیه سر توسط یک هود با گیره و همچنین گزینه هایی برای تنظیم آن ارائه شده است.

در ارتفاع، عمق و طول. گردن توسط یک یقه ایستاده محافظت می شود که به کاپوت متصل است. روی انجیر 3 طرح توسعه یافته برای پردازش یقه پایه و هود را نشان می دهد.

یک بند کشی در امتداد قسمت جلو به تنظیم اندازه هود از نظر عمق و طول کمک می کند و یک بن بست در پشت هود به شما این امکان را می دهد تا ارتفاع ایده آل را بر اساس ویژگی های سر انسان انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *