کاغذ

صنعت در حال تکامل است، الیاف جنگلی خوب قدیمی، که برای ساخت خمیر کرافت یا خمیر مکانیکی حرارتی استفاده می‌شد، هنوز ضروری هستند، اما بی‌صدا به نفع این ستاره‌های نوظهور خمیر و کاغذ تهران، یعنی الیاف بازیافتی یا الیاف حاصل از بقایای زیست توده، نادیده گرفته می‌شوند.

به عنوان مثال بقایای تولیدات کشاورزی. این پدیده را می‌توان در مواد شیمیایی نیز مشاهده کرد، زیرا مواد شیمیایی معمولی از دنیای خمیر و کاغذ، که اغلب از پتروشیمی‌ها به دست می‌آیند، به آرامی جای خود را به محصولات جدید زیستی می‌دهند.

تجزیه و تحلیل چرخه عمر محصولات حاصل از تمام این نوآوری ها معمولاً بسیار دلگرم کننده تر از محصولات معمولی است. با این حال، توسعه یک محصول سبز کار آسانی نیست، شما باید بتوانید ثابت کنید که محصول هنوز عملکرد اصلی خود را دارد!

چگونه ثابت می کنید که این کاغذ جدید، به عنوان مثال، با الیاف باقیمانده از زیست توده ساخته شده و حاوی یک چسب بیولوژیکی است، قابل ساخت، قابل استفاده و با کیفیت است؟ اغلب در این مرحله است که Innofibre وارد بازی می شود.

کاغذ

این مقاله ابتکاری روزهای خود را در Innofibre چگونه می گذراند؟ در واقع، Innofibre مسئولیت مدیریت پروژه را بر عهده خواهد گرفت، بنابراین مقاله ما می تواند بی سر و صدا شکل بگیرد، طبق ترتیب منطقی ساخت و نظارت بر نقاط عطف پروژه، توافق شده با شرکت.

کارشناسان مرکز پس از امضای پیشنهاد خدمات یا منشور پروژه، نمونه هایی از الیاف و محصولات شیمیایی را که برای طراحی کاغذ مذکور ضروری است، دریافت خواهند کرد.

تکنسین‌ها مجموعه‌ای از آزمایش‌ها، از جمله کاغذسازی در مقیاس آزمایشگاهی را انجام خواهند داد. سپس مجموعه ای از تست های شناخته شده و استاندارد شده در دنیای خمیر و کاغذ را پشت سر خواهد گذاشت.

سپس به رفتار کاغذ در پارگی، کشش، کشیدگی، ترکیدن و غیره نگاه خواهیم کرد. آیا می خواهیم در برابر هوا، آب یا گریس غیر قابل نفوذ باشد؟ اگر چنین ویژگی هایی ضروری باشد، آنگاه اندازه گیری می شود.

بنابراین، انتخاب گسترده ای از تست های آزمایشگاهی می تواند به شریک صنعتی ارائه شود. هنگامی که محققان و تکنسین های Innofibre به اندازه کافی در مورد دستور العمل مناسب برای محصول مورد نظر یاد گرفتند، آزمایش آزمایشی می تواند انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *