پوشاک

کت و شلوار زنانه اسپرت جایگزین مناسبی برای لباس شب است. فیبی گورملی، بنیانگذار خیاط زنانه گورملی و گمبل، می‌گوید: «من به آقایانی حسادت می‌کنم که می‌توانند با کمترین فکر کردن، لباس‌هایشان را از کمد لباس بیرون بیاورند.

«نباید به لباس جدید، رنگ مناسب، خط پاچه مناسب، آستین یا دکلره مناسب، کفش پاشنه بلند مناسب برای ست کردن با لباس مناسب، کیف مناسب، کت یا چیز گرم فکر کنید. کفش برای روز، کفش برای رقص، چه جواهراتی برای پوشیدن. خسته کننده است.»

در فصل پاییز/زمستان 2019، کت و شلوار غالب بود. کلر وایت کلر (طراح پشت لباس عروس دوشس ساسکس) لباس او را با شانه هایی به شکل ماه، یین یانگ با زواید و برش های زاویه دار، برای جیوانچی طراحی کرد.

اما این طراح فوق‌العاده عجیب و غریب آمریکایی تام براون (پیشگام کت و شلوار با شلوارک) بود که کل مجموعه را به این کت و شلوار اختصاص داد.

پوشاک

مجموعه‌ای از مدل‌ها در کت و شلوارهای مختلف، که با کت و شلوارهای سه‌تکه، به سبک مردانه دیوانه شروع می‌شد، به نسخه‌های باروک، سلطنتی، با آسترهای خز و روکش طلا ادامه می‌داد. او می‌گوید: «شکل کت و شلوار فعلاً احساس می‌شد. “این خیلی زنانه مردانه است.”

در حالی که هنوز انتظارات مربوط به لباس شب “عجیب” است، اما کت و شلوار لباس زنانه به کنوانسیون هایی اشاره می کند که برای سال ها انجام شده است.

البته، نمادهای کت و شلوار زنانه سال‌هاست وجود داشته‌اند: مارلن دیتریش در فرشته آبی، ویبک نادسن با لباس Le Smoking در عکس هلموت نیوتن در سال 1975 و دایان کیتون، گریس جونز و مدونا فکر کنید.

اخیراً، هلوئیز لتیسیه از گروه کریستین و کوئینز و ژانل مونا، ستاره پاپ استار پانجنس‌آمیز را داشته‌ایم که در حال اجرای نمایش پر ستاره رالف لورن پاییز و زمستان 2019 با تاپ تاکسیدو بدون پشت، پاپیون و دامن براق.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *