پارچه مبلی

گرایش ماکسیمالیستی در حال حاضر بزرگ است و اگرچه برای افراد ضعیف نیست، اما روشی دیدنی برای افزودن شخصیت به خانه است. ترکیب پالت و تطبیق چاپ بخش مهمی از آن است، اگر خیلی زیاد به نظر می رسد اما کمی دوست دارید، به جای آن یک مبل معمولی انتخاب کنید.

الگو و رنگ بهترین راه برای اطمینان از اینکه هر وسیله تزئینی در خانه شما لحظه خاص خود را دارد. افزودن یک چاپ پررنگ به پارچه یک راه عالی نه تنها برای ایجاد یک نقطه کانونی در اتاق نشیمن شما، بلکه برای ارتقای پارچه نساجی بروجرد شاید بیشتر از یک کالای روزمره که اغلب نادیده گرفته می شود، به یک قطعه مشهور در خانه شما تبدیل می شود و به آن ویژگی خاص خود را می بخشد.

استفان اورمنسیان، بنیانگذار و مدیر خلاق MindTheGap (در برگه جدید باز می شود) می گوید: شخصیت و داستان متمایز.

پارچه مبلی

یا به یک احساس روستایی با خنثی بروید
در انتهای مخالف ترازو، دشت هایی با اشاره ای از الگو قرار دارد. خنثی ها پرس بدی دارند، اما برای چشم راحت هستند و در ایده اتاق نشیمن خانه روستایی عالی به نظر می رسند.

مبل را ساده نگه دارید و آن را پر از کوسن های طرح ریزی شده ظریف و یک یا دو پرتاب از پوست گوسفند کنید.

رنگ مبل و پارچه مبلی ترک به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد و این امکان را به شما می‌دهد که هر زمان که می‌خواهید سایه‌های برجسته را اضافه کنید.دوام نیز مهم است – آیا این یک صندلی گاه به گاه است؟

اگر چنین است، پارچه‌های مارتیندل پایین‌تر می‌پوشند، اما برای پارچه مبلی جدید که روزانه استفاده می‌شود، گزینه‌ای بادوام‌تر انتخاب کنید.

نکته دیگر این است که شما دوست دارید تکه اثاثه یا لوازم داخلی در آن فضا باشد، در این صورت مخمل های چاپی روشن و پررنگ انتخابی عالی برای تاثیرگذاری واقعی هستند، یا اگر به دنبال چیزی هستید که بی انتها باشد، شاید در نظر بگیرید.

دبی لی، مدیر طراحی در ILIV، توصیه می‌کند پارچه‌ای ساده که می‌توان آن را با کوسن‌هایی که به راحتی قابل تعویض هستند، اضافه کرد.

 • منابع:
  1. Sofa fabrics: 12 tips for choosing the best upholstery for your furniture
 • تبلیغات: 
  1. چای سیاه جایگزینی برای قهوه یا نوشیدنی های انرژی زا
  2. خواص آرد کیک کنجد سیاه خام برای کاربردهای غذایی
  3. با مصرف قارچ می توانید بیماری کیسه صفرای خود را درمان کنید
  4. کنجد ارده گیری دارای مقادیر زیادی استرهای لینولئیک است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *